Βρίσκεστε εδώ: Αρχική Ομάδες K15 - Κ17 - Κ20 Το Πρόγραμμα των Πρωταθλημάτων Κ15, Κ17 και Κ20 της Super League (17-18 Δεκ 2016)

Το Πρόγραμμα των Πρωταθλημάτων Κ15, Κ17 και Κ20 της Super League (17-18 Δεκ 2016)

PDFΕκτύπωσηE-mail

b_280_280_16777215_0___images_stories1_016-dxeimonas_pao-k17-17-om2.jpgΑνακοινώθηκε από τη Super League το πρόγραμμα για τα πρωταθλήματα Κ15, Κ17 και K20, με τις ημερομηνίες, τις ώρες και τα γήπεδα διεξαγωγής των αγώνων.

Ολοι οι αγώνες θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 17-18 Δεκεμβρίου 2016, εκτός της αναμέτρησης του πρωταθλήματος Κ17, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-A.E.K. που θα διεξαχθεί την Πέμπτη 22/12.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

Κ20

15η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΜΑΤΤΑ Σάββατο 17 Δεκ 11:30
Α.Ο.Κ.-Π.Α.Ο.Κ. ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Σάββατο 17 Δεκ 12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ Σάββατο 17 Δεκ 14:30
A.E.K.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜ. ΣΠΑΤΩΝ Κυριακή 18 Δεκ 10:30
Α.Ε.Λ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Αναβλήθηκε -
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ Κυριακή 18 Δεκ 12:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΑΛΕΜΕ Κυριακή 18 Δεκ 13:00
ΒΕΡΟΙΑ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ Κυριακή 18 Δεκ 14:00
Βαθμολογία
#ΟΜΑΔΑΑΓΩΝΕΣΒΑΘ.
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 11 31
2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 11 25
3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 11 21
4 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 10 19
5 Π.Α.Ο.Κ. 11 19
6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 11 19
7 Α.Ε.Λ. 11 17
8 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 11 15
9 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 11 15
10 A.E.K. 11 13
11 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 11 13
12 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 11 9
123 Α.Ο.Κ. 10 9
14 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 10 6
15 ΒΕΡΟΙΑ 11 5
16 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 10 4

Κ17

A' ΟΜΙΛΟΣ

7η Αγωνιστική - 2ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ Σάββατο 17 Δεκ 12:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ Σάββατο 17 Δεκ 12:30
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ Κυριακή 18 Δεκ 15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-A.E.K. ΛΑΥΡΑΣ Πέμπτη 22 Δεκ 14:45
Βαθμολογία Όμιλος A'
#ΟΜΑΔΑΑΓΩΝΕΣΒΑΘ.
1 A.E.K. 11 25
2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 9 18
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 10 16
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 8 16
5 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 11 13
6 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 10 12
7 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 11 7
8 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 10 2

Κ17

Β' ΟΜΙΛΟΣ

7η Αγωνιστική - 2ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΒΕΡΟΙΑ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ Σάββατο 17 Δεκ 11:00
Π.Α.Ο.Κ.-Α.Ε.Λ. ΛΩΛΑΣ Σάββατο 17 Δεκ 12:30
Α.Ο.Κ.-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κυριακή 18 Δεκ 11:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ Κυριακή 18 Δεκ 11:00
Βαθμολογία Όμιλος B'
#ΟΜΑΔΑΑΓΩΝΕΣΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 11 23
2 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 11 20
3 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 10 19
4 ΒΕΡΟΙΑ 10 17
5 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 11 13
6 Α.Ε.Λ. 11 12
7 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 11 7
8 Α.Ο.Κ. 9 5

Κ15

A' ΟΜΙΛΟΣ

5η Αγωνιστική - 2ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Γ.ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ 18 Ιαν 2017 17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ Κυριακή 18 Δεκ 12:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-A.E.K. Β.ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠ. Κυριακή 18 Δεκ 12:30
Βαθμολογία Όμιλος A'
#ΟΜΑΔΑΑΓΩΝΕΣΒΑΘ.
1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 8 18
2 A.E.K. 8 14
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 8 12
4 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 7 10
5 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 7 8
6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 8 4

Κ15

Β' ΟΜΙΛΟΣ

3η Αγωνιστική - 2ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΒΕΡΟΙΑ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ Σάββατο 17 Δεκ 11:30
Π.Α.Ο.Κ.-Α.Ε.Λ. ΛΩΛΑΣ Σάββατο 17 Δεκ 11:30
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΞΑΝΘΗ ΕΡΑΣ.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 18 Δεκ 10:45
ΡΕΠΟ: Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ
Βαθμολογία Όμιλος B'
#ΟΜΑΔΑΑΓΩΝΕΣΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 7 21
2 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 6 12
3 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 7 10
4 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 6 10
5 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 5 6
6 Α.Ε.Λ. 6 3
7 ΒΕΡΟΙΑ 5 0

Προσθήκη νέου σχολίου

Για να δημοσιοποιηθεί το σχόλιό σας θα πρέπει να συμπληρώσετε τη φόρμα επικοινωνίας. Το email που θα δώσετε πρέπει να είναι πραγματικό προκειμένου να λάβετε την σχετική ειδοποίηση έγκρισης.

Γίνε μέλος στο Football-Academies για να αποκτήσεις πρόσβαση στο σχολιασμό άρθρων. Εγγραφή

Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση

Τελευταια Νεα Football-Academies.gr

..
..
.
.
.

..

ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ