Βρίσκεστε εδώ: Αρχική Ομάδες K15 - Κ17 - Κ20 Το Πρόγραμμα των Πρωταθλημάτων Κ15, Κ17 και Κ20 της Super League (10-11 Δεκ 2016)

Το Πρόγραμμα των Πρωταθλημάτων Κ15, Κ17 και Κ20 της Super League (10-11 Δεκ 2016)

PDFΕκτύπωσηE-mail

b_280_280_16777215_0___images_stories1_016-fthinoporo_pao-k20-paok.jpgΑνακοινώθηκε από τη Super League το πρόγραμμα για τα πρωταθλήματα Κ15, Κ17 και K20, με τις ημερομηνίες, τις ώρες και τα γήπεδα διεξαγωγής των αγώνων.

Ολοι οι αγώνες θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 10-11 Δεκεμβρίου 2016, εκτός της αναμέτρησης του πρωταθλήματος Κ20, ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ που θα διεξαχθεί τη Δευτέρα 12/12.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

Κ20

14η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΒΕΡΟΙΑ Β.ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠ. Σάββατο 10 Δεκ 10:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 10 Δεκ 11:30
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ N. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑ Σάββατο 10 Δεκ 12:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-Α.Ε.Λ. ΠΗΓΑΔΙΩΝ Σάββατο 10 Δεκ 14:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Α.Ο.Κ. ΛΑΥΡΑΣ Κυριακή 11 Δεκ 11:00
A.E.K.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 11 Δεκ 11:30
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ EMILEON Κυριακή 11 Δεκ 11:30
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΓΚ.ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ Δευτέρα 12 Δεκ 12:00

Η βαθμολογία του πρωταθλήματος Κ20

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝ. ΒΑΘΜ. ΝΙΚ. ΙΣ. ΗΤΤ. ΓΚΟΛ
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 10 28 9 1 0 32-0
2. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 10 24 8 0 2 25-13
3. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 10 20 6 2 2 17-8
4. ΠΑΟΚ 10 18 5 3 2 17-8
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 10 18 5 3 2 15-14
6. ΑΕΛ 10 17 5 2 3 17-12
7. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 9 16 5 1 3 14-7
8. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 10 15 4 3 3 13-14
9. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 9 14 5 1 3 13-9
10. ΞΑΝΘΗ 10 10 3 1 6 15-18
11. AEK 10 10 3 1 6 13-21
12. ΑΟΚ 10 9 2 3 5 7-18
13. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 9 6 1 3 5 9-14
14. ΗΡΑΚΛΗΣ 10 6 2 0 8 6-22
15. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 9 4 1 1 7 5-22
16. ΒΕΡΟΙΑ 10 4 1 1 8 7-25

Κ17

A' ΟΜΙΛΟΣ

6η Αγωνιστική - 2ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
A.E.K.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 10 Δεκ 10:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ Σάββατο10 Δεκ 11:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10 Δεκ 12:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Β.ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠ. Κυριακή 11 Δεκ 12:00
Βαθμολογία Όμιλος A'
#ΟΜΑΔΑΑΓΩΝΕΣΒΑΘ.
1 A.E.K. 10 24
2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 8 17
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 8 16
4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 9 15
5 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 10 13
6 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 9 9
7 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 10 6
8 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 10 2

Κ17

Β' ΟΜΙΛΟΣ

6η Αγωνιστική - 2ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. EMILEON Σάββατο 10 Δεκ 12:00
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΒΕΡΟΙΑ ΜΑΤΤΑ (ΓΗΠ.1) Σάββατο 10 Δεκ 15:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-Α.Ο.Κ. ΠΗΓΑΔΙΩΝ Κυριακή 11 Δεκ 11:00
Α.Ε.Λ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Κυριακή 11 Δεκ 14:45
Βαθμολογία Όμιλος B'
#ΟΜΑΔΑΑΓΩΝΕΣΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 10 20
2 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 10 20
3 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 10 19
4 ΒΕΡΟΙΑ 9 16
5 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 10 13
6 Α.Ε.Λ. 10 9
7 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 10 6
8 Α.Ο.Κ. 9 5

 

Κ15

Α' ΟΜΙΛΟΣ

4η Αγωνιστική - 2ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10 Δεκ 10:30
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ Σάββατο 10 Δεκ 11:00
A.E.K.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 11 Δεκ 10:30
Βαθμολογία Όμιλος A'
#ΟΜΑΔΑΑΓΩΝΕΣΒΑΘ.
1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 7 15
2 A.E.K. 7 13
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 7 12
4 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 6 7
5 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 6 7
6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 7 4

Κ15

Β' ΟΜΙΛΟΣ

2η Αγωνιστική - 2ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. EMILEON Σάββατο 10 Δεκ 10:00
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΒΕΡΟΙΑ ΜΑΤΤΑ(ΓΗΠ.2) Σάββατο 10 Δεκ 15:00
Α.Ε.Λ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΜΠΕΛΩΝΑ Κυριακή 11 Δεκ 13:30
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Βαθμολογία Όμιλος B'
#ΟΜΑΔΑΑΓΩΝΕΣΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 6 18
2 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 6 10
3 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 5 9
4 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 5 7
5 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 5 6
6 Α.Ε.Λ. 5 3
7 ΒΕΡΟΙΑ 4 0

Προσθήκη νέου σχολίου

Για να δημοσιοποιηθεί το σχόλιό σας θα πρέπει να συμπληρώσετε τη φόρμα επικοινωνίας. Το email που θα δώσετε πρέπει να είναι πραγματικό προκειμένου να λάβετε την σχετική ειδοποίηση έγκρισης.

Γίνε μέλος στο Football-Academies για να αποκτήσεις πρόσβαση στο σχολιασμό άρθρων. Εγγραφή

Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση

Τελευταια Νεα Football-Academies.gr

..
..
.
.
.

..

ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ