Βρίσκεστε εδώ: Αρχική Αστεία - Παράξενα Βίντεο Το ποδοσφαιρικό... τρολάρισμα της χρονιάς (VIDEO)

Το ποδοσφαιρικό... τρολάρισμα της χρονιάς (VIDEO)

PDFΕκτύπωσηE-mail

Πολλά και διάφορα βίντεο κυκλοφορούν στο διαδίκτυο με θέμα το trolling κατά κόσμο πείραγμα. Στον χθεσινό όμως αγώνα της Πρέμιερ Λιγκ μεταξύ της Νιούκαστλ με την Στόουκ, ο Στίβεν Τέιλορ έδωσε μαθήματα για το πως είναι το σωστό troll, καθώς κορόιδευε τον αντίπαλο τερματοφύλακα την ώρα που ο Καμπάϊγ πήγε να εκτελέσει φάουλ έξω από την περιοχή./p>

Συγκεκριμένα, ο Γάλλος βρήκε δίχτυα στο 73ο λεπτό της αναμέτρησης, νικώντας τον Μπέγκοβιτς με ένα καλοχτυπημένο πλασέ, ελάχιστα μέτρα έξω από την περιοχή, κάνοντας το 1-1.

Ωστόσο, ο Βόσνιος γκολκίπερ, μάλλον είχε το μυαλό του στον Στίβεν Τέιλορ, ο οποίος επί ένα λεπτό του έκανε τη… ζωή δύσκολη, αφού στεκόταν μπροστά του και κάνοντας τις ίδιες κινήσεις με αυτόν, την ώρα που ο κόσμος φώναζε ρυθμικά το όνομα του.

Δείτε το απολαυστικό troll της χρονιάς από τον Στίβεν Τέιλορ στο παρακάτω video και το σίγουρο είναι πως θα γελάσετε...